СОТА Каса
cashalot
СОТА Каса - це зручний та легкий сервіс для реєстрації чеків онлайн, що має все для швидкого старту:
  • будь-який пристрій, з доступом до інтернету;
  • кваліфікований електронний підпис.
СОТА Каса підійде підприємствам малого і середнього бізнесу, а також фізичним особам-підприємцям. Якщо ви проводите до 1000 операцій в місяць – СОТА Каса покриє всі ваші потреби.

залишились питання?





    cashalot

    ЦІНИ

    Найменування

    Вартість, грн.

    Підписка на веб-сервіс "Сота" з правом використання на рік (Модуль «Сота Каса»)* 980
    Підписка на веб-сервіс "Сота" (Модуль «Сота Каса». Додаткові 1000 чеків) ** 100 грн/міс
    * У разі первинної реєстрації користувача до вартості розміру плати включається 2грн 00 коп.
    ** можливе розширення кількості чеків тільки на весь період дії ліцензії або на кількість календарних місяців, які залишилися до закінчення ліцензії, враховуючи поточний місяць.

    Відповіді на запитання та інструкції

    декілька відповідей ДПСУ на гарячі запитання щодо РРО/ПРРО.

    Які дії СГ, якщо був змінений кваліфікований електронний підпис касира для використання в ПРРО?

    При зміні КЕП касира для роботи з ПРРО користувачу необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (ідентифікатор форми J/F1391802), в якому необхідно зазначити дані про ідентифікатор ключа з нового сертифіката касира.

    Якщо новий КЕП було знегеровано до закриття зміни, для роботи з ПРРО за новим ідентифікатором ключа суб’єкт господарювання повинен подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира за формою J/F1391802 (далі – Повідомлення J/F1391802) з інформацією про новий ідентифікатор ключа з сертифікату, який використовується для підпису. В графі «Тип підпису» Повідомлення J/F1391802 слід вказати «Старший касир» (рис. 1).

    Якщо на момент формування нового КЕП зміну на ПРРО було закрито, то в графі «Тип підпису» можна вказати «Касир».

    Джерело: https://medoc.ua/blog

    Порядок скасування реєстрації ПРРО встановлено розд. III Порядку № 317.

    Реєстрація ПРРО скасовується на підставі Заяви про реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F1316604), далі – Заява, з позначкою «Скасування реєстрації», яка подається засобами  телекомунікацій, або на підставі Повідомлення про виявлення несправностей ПРРО за формою № 2-ПРРО (ідентифікатор форми J1316701) з позначками «несправність» або «крадіжка пристрою чи компрометація ключа».

    Звертаємо увагу! При поданні ф. 2-ПРРО (з позначкою “Несправність”) є можливість відновлення ПРРО після усунення несправностей з тим самим фіскальним номером, подавши ф. 1-ПРРО з позначкою “Відновлення роботи”.

    Якщо ж СГ з якихось причин припиняє роботу з ПРРО, в такому випадку краще подавати ф. 1-ПРРО з позначкою “Скасування реєстрації”. Такий ПРРО анульовується повністю і скасовується його фіскальний номер.

    Зазначимо, що реєстрація ПРРО діє до дати скасування реєстрації ПРРО, що здійснюється шляхом виключення такого ПРРО з реєстру ПРРО та закриття фіскального номера, який не підлягає використанню надалі.

    Важливо! До подання Заяви про скасування реєстрації ПРРО суб’єкт господарювання має забезпечити передачу всіх копій створених ПРРО розрахункових документів з присвоєними їм у режимі офлайн фіскальними номерами до фіскального сервера, електронних фіскальних звітних чеків та повідомлень.

    ! Реєстрація ПРРО скасовується автоматично фіскальним сервером.

    Підставами для скасування ПРРО є:

    1) внесення до ЄДР запису про держреєстрацію припинення юрособи або державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП;

    2) закриття господарської одиниці, де використовується ПРРО;

    3) наявне судове рішення щодо суб’єкта господарювання, яке набрало законної сили, про ліквідацію у зв’язку з банкрутством або про припинення, про визнання недійсними установчих документів;

    4) наявні дані про те, що ФОП померла, оголошена померлою, визнана недієздатною або безвісно відсутньою, чи її цивільну дієздатність обмежено;

    5) інформація, що СГ знято з обліку в контролюючих органах.

    Повідомлення про скасування реєстрації ПРРО направляється суб’єкту господарювання засобами Електронного кабінету із зазначенням підстав.

    Джерело: https://medoc.ua/blog

    ч. 2 ст. 12 Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 р. № 2155-VIII (далі – Закон № 2155) встановлено, що користувачі електронних довірчих послуг зобов’язані, зокрема, забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа та невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт компрометації особистого ключа.

    Компрометація особистого ключа – будь-яка подія, що призвела або може призвести до несанкціонованого доступу до особистого ключа (пп. 26 ч. 1 ст. 1 Закону № 2155).

    Отже, суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх програмних реєстраторах розрахункових операцій (далі – ПРРО), які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів.

    У разі, якщо при використанні ПРРО задіяні касири, то для кожного такого ПРРО необхідно створити окрему печатку.

    Роз’яснення розміщено на Інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР», категорія 109.20.

    ВІДЕО