Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

1. Придбання автомобіля. Формування первісної вартості. Чи потрібно створювати автогосподарство? Ліквідаційна вартість автомобіля: як її встановити. Чи може вона дорівнювати грн? Строк корисного використання авто.

2. Варіанти використання підприємством автомобіля фізособи (директора, співробітника, іншої особи) та податкові наслідки:

оренда;
позичка;
компенсація витрат на використання авто за заявою працівника.

3. Паливно-мастильні матеріали. Чи використовувати при списанні затверджені норми витрат палива? Як розробити індивідуальні норми? Подорожні листи. Чи варто використовувати скасовану форму? Чи буде дійсним подорожній лист без відмітки механіка, лікаря? Чи можна складати подорожній лист на тиждень, місяць? Що таке використання ПММ для власних потреб? Коли потрібна ліцензія на зберігання ПММ?

4. Технічне обслуговування автомобіля. Облік шин, акумуляторів.

5. Ремонт і поліпшення автомобілябухгалтерський та податковий облік. Як розмежувати ремонт і поліпшення автомобіля? Облік ремонту орендованого авто.

6. Витрати на страхування автомобіля (КАСКО) та цивільної відповідальностібухгалтерський та податковий облік. Облік отримання страхового відшкодування. Чи можна відобразити податковий кредит з ПДВ за витратами на ремонт автомобіля, якщо страхове відшкодування страхова компанія перераховує відразу на рахунок СТО?

7. Транспортний податок: на які автомобілі його нараховують.

8. Продаж автомобіля. Бухгалтерський облік. Наслідки продажу автомобіля в податку на прибуток: використання різницьПДВ при продажу, мінімальна база оподаткування ПДВ.

9. Безоплатна передача автомобіля: бухоблік, податок на прибуток, ПДВ.

10. Ліквідація автомобіля. Оформлення ліквідації. Часткова ліквідація. Чи можна списувати з балансу повністю замортизований об’єкт? Наслідки ліквідації авто з податку на прибуток. Чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації автомобіля? Оприбуткування металобрухту, запчастин, облік їх реалізації.

 

Мова вебінару: українська 

Тривалість: 14:00 – 16:00 (2 години)