Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

    

 

БЛОК I - Дивіденди 2019: поради адвоката

1. Рішення про виплату дивідендів. Строки та порядок прийняття рішення про виплату дивідендів. Рекомендації з правильного оформлення рішення вищого органу товариства.

Якщо був збиток – чи можна виплачувати дивіденди? Чи можна нарахувати дивіденди за минулі роки? Як часто можна нараховувати (щокварталу чи раз на рік)? Чи можна не виплачувати дивіденди? Як розраховують розмір виплат кожному із засновників? Форми виплати (товарами, коштами, зарахуванням тощо), строки виплати, готівкові обмеження. Строк позовної давності за дивідендами.

2. Коли не можна виплачувати дивіденди – умови з оновленого Закону про ТОВ. Яка відповідальність за порушення заборони на виплату?

3. Виплата дивідендів учаснику, що вибув. Вихід учасника з ТОВ: визначення розміру та строки виплати. Розрахунки зі спадкоємцями учасника ТОВ.

4. Дивіденди з іноземним елементом. Підтвердження статусу податкового резидента.

 

БЛОК II - Дивіденди: виплата та отримання, облік та оподаткування

1. Дивіденди фізособам: оподаткування та облік. Які ставки ПДФО діють для дивідендів?Нарахування дивідендів в одному періоді, виплата – в іншому: особливості відображення.

2. Дивіденди і авансовий внесок з податку на прибуток. Хто та коли його сплачує? Правила обчислення. Як відобразити в декларації з прибутку? Коли дивідендний авансовий внесок зменшує податок на прибуток до сплати? Чи треба єдинникам сплачувати авансовий внесок при виплаті дивідендів? Відповідальність за несплату авансового внеску.

3. Реінвестиція дивідендів – що це таке. Чи може один із засновників залишити свої дивіденди, а іншому вони будуть виплачені? Податкові наслідки.

4. Дивіденди нерезидентам. Бухоблікова правила, курсові різниці. Інвалютні особливості.Обмеження у сумі (за новими валютними правилами, що діють з 07.02.2019 р.) Застосування міжнародних договорів для уникнення подвійного оподаткування.

5. Отримання дивідендів: облік та оподаткування. Яка різниця діє з податку на прибуток за дивідендами? Чи застосовувати різницю, якщо облік ведуть за методом участі в капіталі? Роз’яснення контролюючих органів. Нюанси отримання дивідендів від нерезидентів.


Мова вебінаруукраїнська

Тривалість: 14:00 – 17:00 (3 години)