Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Сьогодні останній день подачі звітності? Ваш ключовий бізнес-партнер чекає від Вас ПН, але у Вас пропав інтернет, проблеми з електроенергією? Раптово підвів Ваш старенький ПК і відмовляється працювати?

Віднині це не проблема! Компанія "КІТ-2005" готова прийти Вам на допомогу. 

  • Виїзд нашого фахівця з модемом, ноутбуком і навіть міні-генератором;
  • Діагностика поламаного ПК, виялення несправності. Рекомендації по підбору комплектуючих. Тимчасове заміщення непрацюючої запчастини нашою;
  • Налашутвання роботи ПК. Перевстановлення Windows, перенесення данних і т.д (за умови ліцензійного програмного забезпечення).

"Екстрений помічник" - це унікальна можливість отримати кваліфіковану допомогу фахівця при виникненні форс-мажорної ситуації. Співпрацюючи за нами тепер Ви будете ще більш впевнені в тому, що зможете продовжувати свою роботу не дивлячись ні на що. Впевненість та стабільність наших клієнтів дуже важлива для нас. Ми завжди прагнемо бути надійним партнером для Вас і разом з Вами прагнемо ставати краще.

Ваша довіра безцінна, бо основне наше завдання - задоволений клієнт. 

За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів за номером (0562) 36-04-70 (80)


Послуга "Екстрений помічник" надається всім клієнтам Компанії "КІТ-2005", які є учасниками програми подяки "Вільний час" та у яких на момент звернення є діюча річна ліцензія на модуль програми M.E.Doc "Звітність".

Під отриманням послуги мається на увазі її придбання за 1 грн. Послуга надається протягом того ж робочого дня, коли була оформлена заявка.

Кількість виїздів в рамках "Екстренного помічника" залежить від типу картки учасника:

  • Старт - 1 виїзд
  • Стандарт - 2 виїзди
  • Люкс - 3 виїзди
  • VIP - 3 виїзди

Детальніше про програму подяки "Вільний час" можна дізнатись тут