Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Програмний РРО від M.E.Doc

З 1 серпня 2020 року українські підприємці можуть обирати між апаратними та програмними РРО й абсолютно законно застосовувати програмні аналоги у розрахунках.

Підстава – Закон № 128 від 20.09.2019 про внесення змін до Закону про РРО та № 129 про внесення змін до Податкового кодексу України», які дозволяють застосовувати сучасні програмні рішення замість касових апаратів. 

Програмний РРО від M.E.Doc— це софт, що встановлюється на ПК, планшет чи смартфон та виконує абсолютно всі функції апаратного пристрою.

ПРРО від M.E.Doc  представлений  програмним комплексом Cashalot та хмарним сервісом «СОТА Каса»

Переваги:

Тарифи:

 

Для роботи з програмним РРО потрібен КЕП.

Розуміючи специфіку роботи кас, держава ухвалила закони, що дозволяють  використовувати сертифікати КЕП печатки підприємства для роботи з касами. Тож компанія може отримати сертифікат печатки для каси, а не для кожного касира окремо. Використання, наприклад, КЕП печатки підприємства №1 для каси №1 дозволить декільком касирам працювати позмінно з однією касою. Касир може звільнитися, або перейти працювати на іншу роздрібну точку. 
 
Для реєстрації програмного РРО використовується сертифікат підпису директора. 
 
Для роботи з касами ви можете використовувати ті КЕП, які ви використовуєте для подання звітності або електронного документообігу, проте задля безпеки й уникнення непорозумінь рекомендуємо отримати окремі сертифікати печаток, з якими будуть працювати ваші касири.
 
Ціна КЕП для ПРРО така ж, як і на інші сертифікати — 166 грн на рік, або 331 на два роки.

 

Переконайтесь самі, це зручно!!!