Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Як організувати електронний документообіг в умовах карантину

Карантин вносить свої корективи у звичний стиль життя і, звісно, у роботу. Зокрема, працювати з паперовими документами стало майже неможливо. Бо колеги, підписи котрих потрібні на документах, більше не сидять в офісі поряд — у сусідньому кабінеті. А поштові та кур’єрські служби, послугами яких зазвичай користувалися для погодження документів у контрагентів, зараз перевантажені. Окрім того, в умовах, коли потрібно звести до мінімуму кількість соціальних контактів, паперовий документообіг може бути небезпечним.

Цифрова та безпечна для здоров’я альтернатива паперу — електронний документообіг (ЕДО). Тож, ми підготували для вас практичні відеоінструкції, в яких головні герої: бухгалтер Марина, директор Артем та контрагент Ігор продемонструють функціональні можливості нашої програми M.E.Doc та вебсервісу СОТА, що дозволять вам продовжити працювати з документами навіть на карантині.

 

Запрошуємо Вас переглянути освітній серіал «Як організувати електронний документообіг в умовах карантину?»
Про що цей серіал?
Ми показали будні людей, які в умовах віддаленої роботи користуються сучасними сервісами для ЕДО вдома.

Епізод 1 https://www.youtube.com/watch?v=vgk1H2NTozY&list=PLu1bXNAtG6fVX70ScvwAZVVvdUgSD6LPK

Епізод 2 https://www.youtube.com/watch?v=Vldy-uksWAM&t=14s

Епізод 3 https://www.youtube.com/watch?v=1gwCKmAido8

Як бачите, електронний документообіг — це зручно, швидко та безпечно. Ви можете підписувати документи як зі свого ноутбука, так і зі смартфона. Долучайтеся до ЕДО вже зараз, дбайте про свій бізнес та будьте здорові!