Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Шановні клієнти, не використовуйте заборонені адреси електронної пошти!

 
Зверніть увагу: при формуванні сертифікатів не варто використовувати електронні поштові скриньки на заборонених ресурсах. Такими ресурсами є ті, які потрапили під заборону згідно з Указом Президента від 15.05.2017 №133 / 2017. Це може призвести до складнощів при подальшому використанні сертифікатів ЕЦП.
 
На сьогоднішній день вже неможлива подача електронної декларації з використанням таких поштових адрес в Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПКА). Тому якщо ви є суб'єктом електронного декларування та використовуєте в сертифікатах пошту, наприклад, на ресурсах mail.ru і yandex, необхідно звернутися до відділення АЦСК «Україна» і отримати нові сертифікати.
 
Відзначимо, що в програмі M.E.Doc під час формування сертифіката вже введена перевірку: чи не знаходиться вказану електронну адресу на ресурсі, який потрапив під заборону.
 
Крім того майте на увазі, що такі поштові адреси можуть стати перешкодою і в роботі з іншими державними органами, зокрема з ГФС України.
 
Враховуйте, будь ласка, це при формуванні заявок на сертифікати. А якщо ви вже використовуєте такий email в своїх сертифікатах, рекомендуємо звернутися в АЦСК для перевидачі сертифіката.