Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Пенсійний фонд повідомлятиме ДФСУ і Держпраці про недобросовісних роботодавців!

У наших програмах M.E.Doc та СОТА легко підготувати і подати повідомлення про прийняття на роботу - форма JF 3001001 "Повідомлення про прийняття працівника на роботу" і звіт по ЄСВ - форма Додаток 4 JF 3000411, де в таблиці 5 JF 3040511 - в реквізиті 11 "Період трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток" у відповідній графі зазначається дата початку трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру, якщо застрахована особа розпочала трудову діяльність у звітному місяці, або дата припинення трудових відносин чи дата спливу строку дії угоди ЦПХ, якщо застрахована особа припинила трудову діяльність у звітному місяці. 

В таблиці 6 JF 3040611 реалізовано перевірку, якщо база нарахування ЄСВ не відповідає розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід.

 

Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю затверджено постановою ПФУ від 29.05.2017 р. №11-1 (зареєстрована в Мінюсті 20.06.2017 р.), яка набере чинності з дня її офіційного опублікування. Поки що точна дата публікації невідома.

 

Суб'єктами інформаційного обміну, що здійснюється відповідно до Порядку, є:

- на центральному рівні:

- на територіальному рівні:

 

 

Які дані надаватимуться суб'єктами інформаційного обміну на центральному рівні

 

Пенсійний фонд надаватиме Держпраці інформацію, що включає дані про:

 

Державній фіскальній службі Пенсійний фонд надаватиме інформацію, яка включає дані про страхувальників, які:

За результатами опрацювання відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування Держпраці надаватиме ПФУ інформацію, що включає відомості:

 

Які дані надаватимуть суб'єкти інформаційного обміну на територіальному рівні

Територіальні органи ДФСУ надаватимуть органам Пенсійного фонду інформацію про: