Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Цікаве дозвілля разом із "Компанією КІТ-2005"

Не дивлячись на те, що літо вже майже закінчується, кожній людині хочеться "вкрасти" його часточку та зберегти її для себе. Як правило, у вигляді приємних емоцій та гарних згадувань. Але коли встигнути все це зробити, адже серпень для бухгалтерів - пора більше, ніж гаряча. В останній літній місяць стільки роботи: подача звітності, контроль сплати внесків, облік активів. Часу на розваги не має.

Це не так, - запевнила "Компанія КІТ-2005" та організувала черговий захід в рамках проекту "Кращий бухгалтер". На цей раз це було катання на конях, яке відбулося 13 серпня 2015 року.

 

Звичайно, така подія не могла не залишити гарних емоцій у наших клієнтів. Після приїзду до школи кінного спорту, відвідувачі мали змогу на свої очу побачити умови утримання тварин. Протягом цікавої екскурсії чарівні бухгалтери дізналися, що виховання коня - це дуже складний  процес. Адже тварина має свій норов, якого потрібно прислухатися, і зламати його не можливо. 

Незвичайною новиною для відвідувачів стало те, що утримання коня - це дуже дороге задоволення. Адже щоденно, це чарівне створіння з'їдає 5 кг вівса, 10-13 кг сіна та 2-3 кг моркви. Але найбільшим делікатесом для тварини є цукор. Саме тому наші клієнти змогли не лише пригостити коней їх ласощами, а й сфотографуватися з ними. Оце так згадка за літо!

 

І настав час самого катання. Спершу, вигляд масивної тварини трошки злякав тендітних представниць облікової професій. Але дізнавшись про спокійний та врівноважений характер коней, страх як рукою зняло. Вже через 5-10 хвилин після початку катання наші клієнти впевнено почували себе у сідлі.  

Слідкуйте за новинами - вже скоро новий захід від "Компанії КІТ-2005" у рамках проекту "Кращий бухгалтер"!!