Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Як бухгалтера до квест-кімнати ходили.

Проводимо дозвілля разом із "Компанією КІТ-2005"!

Продовжуючи добру традицію не тільки сумісної праці, а й відпочинку, "Компанія КІТ-2005" подбала про цікаве дозвіллядля шановних клієнтів! Адже липень - це сама середина літа, та провести його необхідно яскраво та емоціонально! До того ж, другий місяць літа - святий для наших клієнтів, оскільки саме 16 липня святкувалося професійне свято - День бухгалтера! 

Саме тому "Компанія КІТ-2005" придумала оригінальний подарунок для всіх наших клієнтів - ексклюзивні умови для відвідування квест-кімнати "LOST". "Що таке квест-кімната", - запитаєте ви. Це нова модна розвага, що дозволяє не лише відволіктися від щоденного побуту, але й потренувати свій інтелект. Команду гравців зачиняють у кімнаті із великою кількістю різноманітніх загадок. Мета гравців - вибратися із кімнати, вирішивши всі головоломки. А найголовніше - зробити це якнайшвидше!

І як показала практика, наші клієнти можуть все! Велика кількість команд використали можливість пройти квест в реальності та отримали від цього незабутні відчуття та емоції! Це підтверджують фотографії учасників: