Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Святкуємо ювілей разом!

Компанія КІТ-2005 святкує свій 10-річний ювілей! Ми дуже хочемо розділити нашу радість з Вами, та висловити подяку за усі 10 років довіри, які Ви були з нами.

Ми дуже пишаємося своїм найголовнішим та найкоштовнішим надбанням за усі роки існування – нашими клієнтами. Ми вважаємо, що підприємство – це, перш за все, його клієнти, без них неможливо уявити існування. Тож без Вас, шановні клієнти, напевно не було б і нас. З кожним роком, завдяки Вам, ми ставали трохи краще, розумніше, швидше, а наші послуги якіснішими. Це Ви зробили нас одним із лідерів галузі у Дніпропетровській області, тому ми хочемо в свою чергу віддячити Вам.
 
Впродовж 2 наступних тижнів ми проведемо для Вас 10 розважальних заходів. Ми запрошуємо Вас прийняти в них участь! Нижче на цій сторінці Ви знайдете детальний опис кожної події. Звертаємо Вашу увагу на те, що перелік подій буде доповнюватися впродовж цього тижня. Оберіть подію, яка Вам сподобалась найбільше та подайте заявку на участь, скориставшись формою зворотнього зв'язку на цій сторінці (наш спеціаліст зв'яжеться з Вами) або зателефонувавши за номером (0562) 36-04-70.
 
6 квітня. Чайна церемонія це справжнє мистецтво, яке здатне занурити будь-кого в чарівний світ Сходу і його традицій. У Китаї чай - це не тільки напій, але і важлива частина традиційної китайської культури та медицини, тому до чайної церемонії в Піднебесній ставляться особливо трепетно. Ця подія допоможе Вам розслабитися та відпочити від важкої праці.
7 квітня. Пасхальний декупаж. Даний майстер-клас навчить Вас робити дійсно унікальні прикраси до Великодня.
8 квітня. Бісероплетіння до Великодня. Ще один цікавий майстер-клас, який навчить Вас новому способу прикрашання Пасхальних яєць.
 

16 квітня. Святкові перегони. КІТ-2005 продовжує святкувати своє 10-річчя, та запрошує Вас відчути присмак швидкості та адреналіну за кермом гоночного карту. 22 квітня відбудуться святкові бухгалтерські перегони. Як завжди, гарантуємо гарний настрій і позитивні емоції.

 
Усі розважальні заходи пройдуть в Центрі навчання "beClever" за адресю пр. Карла Маркса 13/15. Час початку кожної події уточнюйте в наших спеціалістів.