Отримати ліцензію і сертифікати

Відбулася Прогулянка верхи!

Програма "Кращий бухгалтер" повернулась! Минулої п'ятниці відбулася нова подія, яка отримала назву "Прогулянка верхи". Новина про цей захід "підняла на вуха" світ бухгалтерів Дніпропетровщини! Ми отримали в два рази більше заявок на участья, ніж отримуємо зазвичай! Методом сліпого жереба було обрано 14 бухгалтерів, яким було запропоновано прийняти участь у цій події.

Щасливі учасники заходу провели на кінно-спортивній базі п'ять незабутніх годин. Бухгалтери відвідали екскурсію, погодували коней та, найголовніше, випробували себе верхи. Після цього цікавого та незвичайного для професії бухгалтер заняття новоспечені вершики мали можливість розслабитися у справжній сауні.

Усі учасники отримали незабутні враження та величезний заряд позитивної енергії від цієй події! Зовсім скоро Компанія КІТ-2005 почне прийом заявок на новий захід програми "Кращий бухгалтер". Що саме це буде дізнаєтесь трішки пізнише. Слідкуйте за новинамі на нашому сайті!


Фотозвіт з події "Прогулянка верхи" яка відбулася минулої п'ятниці Ви можете переглянути на офіційних сторінках нашої компанії в соціальних мережах:

                                                         

Вконтакті               Facebook               Google+