Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Відбулася гра Кращий бухгалтер

 
 
В минулу п'ятницю, 26го липня, відбулася третя гра-квест "Кращий бухгалтер". Масштабна бухгалтерська гра, як і минулого року, була приурочена до дня бухгалтера. В минулому році гра демонструмала на скільки важко звітуватися у світі без електронної звітності. В цьму році ми вирішили наочно продемонструвати бухгалтерам на скільки більше сил в них відіймає паперовий документообіг у порівнянні з більш сучасним електронним документообігом.
Як і в минулі рази усі учаники квесту були розподілені на 5 команд. Кожна команда отримала авто з особистим водієм. Після проведення невеликого інструктажу, кожна команда попрямувала до свого авто, де вже чекав їх перший конверт з завданням.
Ця гра-квест була найдовша - команда-переможниця впоралася з усіма завданнями майже за 2 години, а останній команді знадобилося більше 3 годин.
Усі учасники квесту отримали від гри незабутні емоції та цінні подарунки від компанії "КІТ-2005" та її партнерів. Три учасника команди-переможниці отримали по планшету iPad mini, усі інші гравці отримали сертифікати номіналом 100 гривень від спонсора гри "Магазину національних досягнень".
Квест відбувся, але вже скоро нова подія в рамках програми "Кращий бухгалтер"! Слідкуйте за новинами!

Фотозвіт з гри "Кращий бухгалтер" яка відбулася минулої п'ятниці Ви можете переглянути на офіційних сторінках нашої компанії в соціальних мережах:

                                                         

Вконтакті               Facebook               Google+