Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Кращий бухгалтер

          Робота - це добре, відпочинок після роботи - ще краще, а суміщення роботи та відпочинку - це взагалі ідеально! Компанія "КІТ-2005" дарує своїм клієнтам можливість взяти участь у неймовірно захоплючих заходах в рамках програми "Кращий бухгалтер".
 
          Кожен бухгалтер, який є клієнтом нашої компанії, може безкоштовно відвідати будь-який захід. Наразі вже було проведено більше двох десятків таких заходів. Наші клієнти та працівники компанії спробували себе у ролі справжніх майстрів гончарної справи; приміряли на себе образ детективів, розкривши загадку квест-кімнати; здобули порцію адреналіну, покатавшись на вейкбордах та водних лижах; познаоймились з чарівним і загадковим східним мистецтвом чайної церемонії; відчули присмак швидкості за кермом гоночного карту та багато іншого. Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів та прагнемо здивувати їх чимось цікавим і новим!
 
          Щоб дізнатись про нові заходи - телефонуйте за номером (0562) 36-04-70 (80) або слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соціальних мережах.
 
Минулі події "Кращого бухгалтера":