Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//uk.mo) is not within the allowed path(s): (/var/www/kit2005:/usr/lib/php5:/usr/lib/php:/usr/bin/php) in /var/www/kit2005/kit2005.com.ua/wp-includes/l10n.php on line 741
Токени | KIT2005 Токени | KIT2005
Токени

Токени АВТОР

token

Secure Token-338M

Пластиковий малогабаритний корпус із полівінілхлорида

695 грн

token

Secure Token- 338S

Металевий корпус із сплаву цинку та алюмінію

950 грн

token

Secure Token-337F

Захищений носій з додатковим об’ємом пам`яті 16/32 Gb

16 Гб. - 1450 грн

32 Гб. - 1650 грн

Смарт-картки "Автор"

token

Модель: KP-371M

Карт-рідер для роботи зі смарт-картами.

342 грн

token

CryptoCard-337

Смарт-картка для зберігання, шифрування та авторизації з КЕП.

210 грн

Придбати

  в Secure Token-338 реалізовано:

  • Підтримка нових національних стандартів криптографії, перехід на використання яких відбудеться в наступному році.
  • Підтримка міжнародного алгоритму ECDSA.
  • Більш швидкий і захищений мікроконтролер (смарт-чіп).
  • Є версія в металевому корпусі
  • Електронні ключі мають надійну вбудовану систему захисту від зчитування інформації та її підробки та відповідають високому рівню захищеності по європейським критеріям.
  • Захист від підбору паролю: знищення особистого ключа після 7 невдалих спроб підбору підряд.
  • Термін служби становить 10 років.
  • Гарантія 12 місяців.

  ЗАВДЯКИ SECURE TOKEN СТАЄ НЕМОЖЛИВИМ:

  • копіювання ключа
  • підробка підпису
  • викрадення інформації

  Для кожного особистого ключа використовується окремий носій.

  НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ:

  • при підписанні е-документа
  • при зберіганні КЕП
  • від несанкціонованого доступу
  • під час генерації ключа

  7 листопада 2020 року закінчився перехідний період, коли одночасно в Україні можна було використовувати ЕЦП та КЕП.

  Закон №2155 «Про електронні довірчі послуги» набув чинності 7 листопада 2018 року. Він ввів поняття кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та скасував — ЕЦП. Упродовж двох років з моменту набуття чинності нових норм діяв перехідний період, коли платники податків могли використовувати ЕЦП, а по закінченню строку дії змінювати їх на КЕП.

  Чи зможу я працювати зі своїм КЕП після 7.11.2020 року?

  Ключі, отримані у нашому КНЕДП ЦСК “Україна” після 7.11.2018 р., відповідають вимогам Закону № 2155. Це і є КЕП, який надалі може використовуватися під час подання звітності, електронного документообігу та ідентифікації на державних порталах.

  Щодо зберігання КЕП на захищених носіях

  У ст. 18 Закону про ЕДП говориться про те, що особистий ключ кваліфікованого сертифіката ключа повинен зберігатися у захищеному носії інформації. Це також зазначається у визначенні КЕП (ст. 1 Закону № 2155). Захищений носій (ЗН) особистих ключів — це пристрій для безпечного зберігання ключів КЕП. Таким засобом може бути токен, мережевий криптомодуль, MobileID або смарт-картка. Про необхідність зберігання електронних ключів на ЗН також регулярно нагадує ДПС, вказуючи у квитанціях, що: “Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації”.

  Чи зобов’язані держустанови зберігати КЕП на захищених носіях?

  У Постанові № 749 КМУ сказано, що для інформаційного обміну державні органи і підприємства державної форми власності повинні використовувати ключі лише на захищених носіях. Постанова набула чинності з 07.11.2018. Отже, саме з цієї дати держоргани зобов'язані зберігати ключі на ЗН.

  Чи повинні комерційні організації зберігати КЕП на захищених носіях?

  Комерційні організації можуть, за бажання, і далі працювати з ключами, які були отримані після 7.11.2018 року не на ЗН. Таке право їм дає постанова КМУ №193 "Про реалізацію експериментального проєкту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів”, що діє до 31.12.2021 року. Опісля приватний сектор також повинен буде використовувати КЕП виключно на ЗН.

  Щодо підписання звітності

  У п.п. 48.5.1 ПКУ прямо говориться про те, що податкова звітність повинна підписуватися КЕП, видача якого регулюється Законом № 2155. Тож, якщо ви отримали ключі на підставі договору про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг з КНЕДП не на захищеному носії, ви можете ще протягом року — до 31.12.2021— підписувати ними звітність.

  ВИСНОВКИ

  З 07.11.2018 державні підприємства мають використовувати КЕП, які в обов'язковому порядку повинні зберігатися на захищених носіях.

  Інші категорії користувачів — приватний сектор — зможуть, за бажання, і надалі використовувати ключі КЕП, отримані після 07.11.2018 р., які зберігаються, наприклад, на жорсткому диску ПК або звичайній флешці.

  Ми рекомендуємо усім користувачам комерційного сектору не чекати до кінця 2021 року та зберігати свої КЕП на ЗН, оскільки компрометація ваших ключів, копіювання їх третіми особами може призвести до репутаційних та фінансових втрат. Безпека ваших КЕП — у ваших руках.